عید فطر مبارک.

عید فطر مبارک.

imgعید فطر مبارک.

۱۳۹۷/۳/۲۰ - ۲۳:۵۷
سال 97 سال حمایت از کالای ایرانی

سال 97 سال حمایت از کالای ایرانی

imgسال 97 سال حمایت از کالای ایرانی

۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۲۳:۴۷
حضور گواش و اکرولیک پارس در ورک شاپ هنرستان شهید آوینی به مناسبت هفته مشاغل

حضور گواش و اکرولیک پارس در ورک شاپ هنرستان شهید آوینی به مناسبت هفته مشاغل

imgبه دعوت هنرستان شهید آوینی، شرکت گیرش محصولات هنری پارس به مناسبت هفته مشاغل، بعنوان اسپانسر برنامه میهمان دانش آموزان این هنرستان قرار گرفت. هر ساله هنرستان شهید اوینی به مناسبت هفته مشاغل میزبان هنرستانهای منطقه بوده و در طول هفته برای هنرستانهای دعوت شده ورک شاپ برگزار می کند به همین مناسبت شرکت گیرش بعنوان حامی برنامه، به مدت یک هفته کارگاههای هنری این هنرستان را پوشش داد.

۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۲۱:۵۹
سال نو مبارک.

سال نو مبارک.

imgنوروز بمانید که ایّام شمایید! آغاز شمایید و سرانجام شمایید! آن صبح نخستین بهاری که ز شادی می آورد از چلچله پیغام، شمایید! آن دشت طراوت زده آن جنگل هشیار آن گنبد گردننده ی آرام شمایید!

۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۲۳:۵۱
ورک شاپ نقاشی در مرکز تخصصی هنر

ورک شاپ نقاشی در مرکز تخصصی هنر

imgورک شاپ نقاشی در مرکز تخصصی هنر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان،در این برنامه که به بهانه پیروزی انقلاب اسلامی در ویژه برنامه های دهه فجر برگزار شد، بیش از صد نفر از خانوادها به همراه کودکانشان حضور داشتند در این برنامه از شرکت گیرش محصولات هنری پارس به عنوان اسپانسر و میهمان ویژه دعوت شد . موضوع برنامه نقاشی دیواری با عنوان انقلاب و خانواده بود . در پایان به همه شرکت کنندگان جوایزی وایزی از سوی شرکت پارس اهداء شد.

۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۱۵:۲۵
خانواده شاد

خانواده شاد، عنوان مسابقه نقاشی بود که در مرکز 22کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با حضور گرم اعضاء شرکت گیرش برگزار شد

imgشهریور 96شرکت گیرش محصولات هنری پارس مهمان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مرکز 22 بود در این برنامه کودکان و نوجوانان به همراه خانواده هایشان در مسابقه نقاشی خانواده شاد شرکت کردند شرکت گیرش به شش گروه برنده و همچنین همه شرکت کنندگان در مسابقه جوایزی اهداء کرد .

۱۳۹۶/۶/۲ - ۱۳:۴۳


استند جدید گواش پارس

imgهمکاران عزیز جهت سفارش استند فروشگاهی با ابعاد 50x35 لطفاً با دفتر مرکزی تماس حاصل فرمایید. 23 الی 65584521

۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۱۶:۴۹


گواش پارس/ فیلم

imgگوآش رنگماده ای مات و پوشاننده و حلال در آب است. آن را “رنگماده پوستر” نیز نامیده اند. غالبا برای ایجاد سطح های رنگی تخت از این رنگماده استفاده می شود

۱۳۹۴/۵/۱۸ - ۲۰:۵۵