آخرین رویدادها
بیشتر
 • سال 97 سال حمایت از کالای ایرانی
  سال 97 سال حمایت از کالای ایرانی 

  سال 97 سال حمایت از کالای ایرانی

  سال 97 سال حمایت از کالای ایرانی

 • به دعوت هنرستان شهید آوینی، شرکت گیرش محصولات هنری پارس به مناسبت هفته مشاغل، بعنوان اسپانسر برنامه میهمان دانش آموزان این هنرستان قرار گرفت. هر ساله هنرستان شهید اوینی به مناسبت هفته مشاغل میزبان هنرستانهای منطقه بوده و در طول هفته برای هنرستانهای دعوت شده ورک شاپ برگزار می کند به همین مناسبت شرکت گیرش بعنوان حامی برنامه، به مدت یک هفته کارگاههای هنری این هنرستان را پوشش داد.
  حضور گواش و اکرولیک پارس در ورک شاپ هنرستان شهید آوینی به مناسبت هفته مشاغل  

  حضور گواش و اکرولیک پارس در ورک شاپ هنرستان شهید آوینی به مناسبت هفته مشاغل

  به دعوت هنرستان شهید آوینی، شرکت گیرش محصولات هنری پارس به مناسبت هفته مشاغل، بعنوان اسپانسر برنامه میهمان دانش آموزان این هنرستان قرار گرفت. هر ساله هنرستان شهید اوینی به مناسبت هفته مشاغل میزبان هنرستانهای منطقه بوده و در طول هفته برای هنرستانهای دعوت شده ورک شاپ برگزار می کند به همین مناسبت شرکت گیرش بعنوان حامی برنامه، به مدت یک هفته کارگاههای هنری این هنرستان را پوشش داد.

 • ورک شاپ نقاشی در مرکز تخصصی هنر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان،در این برنامه که به بهانه پیروزی انقلاب اسلامی در ویژه برنامه های دهه فجر برگزار شد، بیش از صد نفر از خانوادها به همراه کودکانشان حضور داشتند در این برنامه از شرکت گیرش محصولات هنری پارس به عنوان اسپانسر و میهمان ویژه دعوت شد . موضوع برنامه نقاشی دیواری با عنوان انقلاب و خانواده بود . در پایان به همه شرکت کنندگان جوایزی وایزی از سوی شرکت پارس اهداء شد.
  ورک شاپ نقاشی در مرکز تخصصی هنر  

  ورک شاپ نقاشی در مرکز تخصصی هنر

  ورک شاپ نقاشی در مرکز تخصصی هنر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان،در این برنامه که به بهانه پیروزی انقلاب اسلامی در ویژه برنامه های دهه فجر برگزار شد، بیش از صد نفر از خانوادها به همراه کودکانشان حضور داشتند در این برنامه از شرکت گیرش محصولات هنری پارس به عنوان اسپانسر و میهمان ویژه دعوت شد . موضوع برنامه نقاشی دیواری با عنوان انقلاب و خانواده بود . در پایان به همه شرکت کنندگان جوایزی وایزی از سوی شرکت پارس اهداء شد.