در شرکت صنایع شیمیایی گیرش نیروی انسانی از جمله گرانبهاترین سرمایه‌ها محسوب‌می‌گردد. این شرکت همواره در جهت فراهم آوردن زمینه رشد و بالندگی کارکنان و شکوفایی استعداد و خلاقیت آنها تلاش‌می‌کند. لذا برای شکوفایی خلاقیت‌ها و توانمندی‌های خود، هرآینه فرصت پیوستن به شرکت صنایع شیمیایی گیرش برای شما وجود دارد. با توجه به گستردگی فعالیت‌های شرکت، دانش‌آموختگان و متخصصان حوزه‌های مختلف، می‌توانند دانش و پشتکار خود را در محیط پویا و پر جوش و خروش گیرش به کارگیرند.

 

به جمع موفق‌ها بپیوندید

کار در شرکتی که یکی از پیشروان صنعت رنگ سازی و تولید رنگهای هنری کشور است، امتیازات و ویژگی‌های خاص خود را دارد. سابقه و تجربه‌ی دراز مدت مدیران ارشد شرکت صنایع شیمیایی گیرش، باعث ایجاد جوی بسیار دوستانه و در همین حال، پرتلاش برای کارکنان شرکت شده است.

نیروی انسانی فعال در گیرش، فعالیت در گیرش را به شکل سنتی و تنها برای امرار معاش نمی‌بینند، بلکه فعالیت در گیرش را به عنوان بخشی از زندگی خود و مسیر حرکت به جلو تلقی می‌کنند.

شفافیت و صمیمت میان کارکنان، جدیت در کار، الزام کارکنان به پیشرفت و تسلط بر آخرین دانش روز، احترام به حرمت انسانی افراد و شایسته‌سالاری، از مهم‌ترین ویژگی‌های محیط زندگی در شرکت صنایع شیمیایی گیرش است.

دوستانی که مایل به کار در شرکت ما هستند ، باید ویژگی‌های عمومی مختلفی داشته باشند که به برخی آن‌ها اشاره شده است:

·         نظم

·         رازداری

·         علاقمندی به فعالیت های هنری

·         توانایی فعالیت در کارهای گروهی و داشتن روحیه کار تیمی

·         داشتن انگیزه برای کار بلندمدت

·         پویایی و بالندگی در پرورش و رشد استعداد‌های فردی

·         تعهد به ارزشهای بنیادین اخلاق مانند راست‌گویی، امانت‌داری و نوع‌دوستی

·         توانمندی در پیشبرد امور محول شده و نتیجه‌گرایی در کار

·         مطالعه‌ی آخرین نشریات و مقالات مرتبط با حوزه‌ی فعالیت

·         مطالعه‌ی عمومی در زمینه‌های مختلف

·         تسلط بر کار با نرم‌افزارهای عمومی و استفاده از قابلیت‌های فناوری اطلاعات مرتبط با حوزه‌ی فعالیت

·         آشنایی با زبان انگلیسی
 

 

مراحل پیوستن به ما

هنگامی که درخواست پیوستن به شرکت صنایع شیمیایی گیرش را برای ما ایمیل می‌کنید، درخواست و رزومه‌ی شما با رعایت محرمانه بودن، در واحد مدیریت منابع انسانی شرکت مورد بررسی قرار می‌گیرد. پس از آن، مدیران واحد منابع‌انسانی با مدیران بخش‌هایی که تصور می‌شود شما می‌توانید جایگاهی در آن‌ها داشته باشید، مشورت خواهند کرد.

این فرایند، حدود یک ماه طول خواهد کشید. طی این مدت، ممکن است با شما تماس گرفته شود و قرار جلسه‌ی مصاحبه تنظیم گردد. ممکن است توانمندی‌های مطرح شده‌ی شما در رزومه، مورد تایید اولیه‌ی مدیران واحد منابع انسانی شرکت باشد، اما جایگاه شغلی خاصی در آن زمان برای شما در گیرش شناسایی نشود. به همین خاطر، درخواست شما تا مدت یک سال در آرشیو شرکت به صورت جاری نگه‌داری خواهد شد و احتمال دارد در فرصت‌های بهتری با شما تماس گرفته شود.

چنانچه ارزیابی اولیه‌ی رزومه‌ی شما مثبت باشد و جایگاه شغلی مشخصی برای شما در نظر گرفته شود، جلسات مصاحبه‌ی عمومی و تخصصی با شما برگزار خواهد شد تا برای پیوستن شما به شرکت صنایع شیمیایی گیرش تصمیم‌گیری شود.

 

ارسال رزومه

رزومه خود را به ایمیل @giresh.comcareer ارسال نمائید.