شرکت گیرش(محصولات هنری پارس) بابیش از سی سال سابقه تولید رنگهای هنری می باشد و مجموعه کاملی از رنگهای هنری مورد نیاز هنرمندان را تولید می کند. محصولات پارس به جهت دارا بودن کیفیت فوق العاده همواره مورد تایید و اعتماد هنرمندان در گروههای سنی مختلف و نیازهای متفاوت را شامل می شود

شرکت گیرش (محصولات هنری پارس) بعنوان یکی از تولید کنندگان پیشرو به تولید رنگ اکریلیک با طیف وسیعی پرداخته است. رنگ اکریلیک با تنوع رنگی بر روی سطوح با وسعتها و بافتهای متفاوت قابل اجرا بوده و هر آنچه را که یک نقاش از رنگ اکریلیک انتظار دارد را ارائه می دهد.

مقاومت بسیار زیاد در برابر نور، رنگدانه های خالص و با خاصیت ثبات رنگی ، پوشانندگی،درخشش بالا و همچنین ترکیب خوب و کوتاه بودن زمان خشک شدن رنگ و همچنین به جا گذاشتن لایه های شفاف از خصوصات اکریلیک پارس می باشد.استفاده از اکریلیک پارس امتیازات بسیاری دارد به راحتی با آب رقیق شده و پس از خشک شدن تثبیت و ضد آب می شود.

و این امکان را فراهم می کند که بتوان لایه های متفاوت رنگی را روی هم گذاشت بدون اینکه خطر در هم آمبختگی لایه های رنگ وجود داشته باشد. این رنگ بر روی انواع سطوح مختلف مثل: بوم، مقوا، پارچه ، یونولیت، چوب، سفال قابل استفاده بوده و طیف وسیعی از جلوه های تصویری را ارائه می دهد. .

اکریلیک پارس را می توان همچون رنگ روغن نیز استفاده کرد . با اضافه کردن لایه ها و حجم رنگ در مرحله بعدی توسط کاردک یا قلمو سطوح زخیم و برجسته را ایجاد کرد. بسته بندیهای اکریلیک پارس شامل: بسته های 6 - 12 - 24 در حجم 21 میل بسته های 6 و 12 در حجم 37 میل و اندازهای 75 میل و 200 تکی 250 میل و 500 میل و 1000 میل موجود می باشد.

عکس ها