گواش پارس اولین گواش دارای استاندارد از سازمان ملی استاندارد در ایران است که با کیفیت واعجاز رنگی خود تاثیر مهمی در خلق اثر نهایی و ایده هنری شما خواهد داشت

گواش پارس با استفاده از بهترین پیگمنتها و تکنولوژی روز دنیا ساخته شده.این محصول با بکارگیری خالصترین رنگدانه ها داری رنگی با غلظت مناسب و پوشش یکدست و درخشان می باشد که پس از خشک شدن سطحی یکنواخت و مخملی را بوجود می آورد .

کار با گواش پارس بسیار لذت بخش بوده و درخشش، ترکیب و چسبندگی آن قابلیت اجراء بر روی سطوح مختلف از جمله مقوا، بوم, سفال، پاپیه ماشه ، چوب، گچ و...را دارد.

گواش پارس با بیش از ٣٢ رنگ به راحتی قابل ترکیب بوده و طیف وسیعی از تونالیته های رنگی را بوجود می آورد. گواش پارس پس از ترکیب، مات و خلوص رنگی خود را از دست نمی دهد.این محصول حلال در آب بوده و پس از خشک شدن به راحتی با آب شسته و پاک می شود .

توجه: در صورتی که در گواش بدرستی بسته شود و در دمای معمولی و بدور از نور مستقیم آفتاب نگهداری شود به راحتی خشک نمی شود پس از مدتها قابل استفاده می باشد.

( در صورت غليظ بودن کمی با آب روان شود) گواش پارس را می توان در ایربراش به راحت استفاده کرد. تراکم زیاد رنگ دانه ها باعث بوجود آمدن سطحی درخشان و یکدست می شود.

گواش متالیك نیز از جمله رنگهای جذاب و پر طرفدار این شرکت می باشد . متالیکها شامل رنگهای طلایی، نقره ای ، مسی، برنز، صدفی وطیف گسترده ای از رنگها شامل: آبی متالیک، صورتی متالیک ، سبز متالیک و....می باشد . محصول دیگر این شرکت، گواش فلورسنت است که در تاریکی و در معرض نور ماوراء بنفش بالاترین میزان نور دهی و درخشش را ازخود دارد و در طراحي صحنه نمايشهاي ماوراء بنفش، عروسك سازي، گريم و كارهاي تزييني كاربرد زيادي دارد.

بسته بندیهای گواش ٣٠میل پارس شامل: ٦ -١٢- ١٨رنگ بوده و حجمهاي بالاتر : ٢٥٠ميل ٥٠٠ميل و ١٠٠٠ميل و....جهت مصارف بالا و کارگاهی موجود می باشد. ترکیب رنگها قرمز و زرد و آبی سه رنگی اصلی می باشد از ترکیب این سه رنگ رنگهای فرعی : نارنجی ،سبز، بنفش و همه رنگها را می توان ساخت.

عکس ها